Privaatsuspoliitika

Tere, oled jõudnud Maagiline Puhkus OÜ privaatsuspoliitika juurde. Tahame, et tunneksid end meie veebilehel mugavalt ja teaksid, kuidas me sinu isikuandmeid käsitleme. Selles dokumendis räägime, milliseid andmeid me kogume ja miks me seda teeme.

 

 

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Kogume ainult vajalikke isikuandmeid, et pakkuda sulle parimat võimalikku teenust. Kui sa teed meiega koostööd, võime paluda sinult järgmist tüüpi andmeid:

  1. Kontaktandmed: Nii nagu iga teine ettevõte, vajame ka meie sinu nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbrit, et suhelda sinuga ja pakkuda sulle teenuseid.

  2. Teave sinu rendi kohta: Kui rendid meie haagissuvilat, salvestame teavet sinu broneeringu kohta, et saaksime pakkuda parimat teenust.

  3. Küpsised ja veebianalüütilised andmed: Kui kasutad meie veebilehte, võime koguda teavet sinu seadme ja veebilehitseja kohta, kasutades “küpsiseid”. Need on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse sinu seadmesse, et saaksime parandada meie veebilehe toimivust ja pakkuda sulle paremat kasutajakogemust. Küpsiseid kasutatakse ka selleks, et mõõta veebilehe külastatavust ja mõista, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad. Kui soovid küpsistest loobuda, saad seda teha oma veebilehitseja seadetes.

Kuidas me sinu andmeid kaitseme?

Meie ettevõte järgib andmekaitse parimaid tavasid. Sinu isikuandmeid hoitakse turvaliselt ja neid kasutatakse ainult siin privaatsuspoliitikas määratletud eesmärkidel. Me ei jaga sinu andmeid kolmandate osapooltega, kui see pole teenuse pakkumiseks vajalik või kui pole saanud sinult selleks nõusolekut.

 

Sinu õigused

Sul on õigus oma andmetega tutvuda, neid parandada ja kustutada. Samuti on sul õigus piirata oma andmete töötlemist. Kui soovid neid õigusi kasutada või kui sul on muid küsimusi seoses sinu andmete töötlemisega, võta meiega ühendust.

 

 

Muudatused privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt seda privaatsuspoliitikat muuta, et see vastaks kehtivatele seadustele ja määrustele. Kui teeme olulisi muudatusi, anname sellest teada meie veebilehel või e-posti teel. 

 

Tänan, et võtsid aega meie privaatsuspoliitika lugemiseks. Sinu privaatsus on meile oluline ja teeme kõik, et sinu andmeid kaitsta ja austada sinu õigusi. Kui sul on küsimusi, võta meiega julgelt ühendust.

 

Maagiline Puhkus OÜ

maagilinepuhkus@gmail.com